Taşlanmış Mil

Taşlanmış mil, Kabuk soyulmuş veya soğuk çekilmiş çelik millerden üretilen çeliklere verilen genel bir isimdir. taşlama işlemi ile doğrudan çelik millerin taşlama makinesi tarafından taşlanması ve yüzeyinin pürüzsüz hale getirilmesi aynı zamanda da ölçü hassasiyeti sağlanması amaçlanır. Kısacası bu ürün için temel beklenti, ölçü ve yüzey hassasiyetidir. Yüzey toleransı hassasiyeti ve doğrusallığı kullanım amacına göre tespit edilir. Taşlanmış çelik miller SAE 1040 , C45 , CK55 ve ST52-3 kalitelerinde üretilmekle beraber, diğer kalitelerde de taşlanmış mil üretimi mümkündür.

Taşlanmış millerin sert krom kaplı, indüksiyonlu çeşitleri de bulunur. ( İndüksiyon: malzemenin dış yüzeyine sertleştirilmiş bir katman kazandırma işlemidir. Bu işlem aşınma direnci, yüzey sertliği ve yorulma ömrünü uzatmaya yardımcı olur. )

Firmamız taşlanmış milleri H9 toleransında ve kaliteden ödün vermeden özenle üretim yapmaktadır. Firmamız taşlanmış mil üretiminin yanı sıra, Kaliteden taviz vermeksizin fason taşlama hizmeti de sunmaktadır.

Taşlanmış mil üretimimiz Çerkeşli OSB Mahallesi içerisinde ki imalathanemizde yapılmaktadır. Üretim sürecini gözlemlemek ve bilgi almak isterseniz lütfen bizi ziyaret etmekten çekinmeyin. Ziyaret etmek isterseniz telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçip randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

Taşlanmış mil hakkında daha fazla bilgi ve fiyat almak isterseniz lütfen bizi arayın.
0850 259 69 09 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

KALYON ÇELİK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız

Hemen Ara
Navigasyon