Bizi Yakından Tanıyın...

Şirketimiz, 20 mart 1998 tarihinde İstanbul Ataşehir ’de kurulmuştur. Ağustos 2002 tarihinden itibaren ise DES SANAYI SİTESİ’ nde ki depomuzda, başta makine imalatçıları ve otomotiv sektörüne çalışan yan sanayi olmak üzere, çelik kullanan tüm küçük ve orta boy imalatçılara hizmet vermekte ve devam eden makine yatırımlarımızla hizmetimizi büyütmekteyiz. Milenyumdan önce başlayan tecrübemizle ve genç kadromuzla müşterilerimizin çelik malzeme ihtiyaçlarını kaliteden taviz vermeden titizlikle karşılamaktayız. Otomat çeliği, transmisyon mili, taşlanmış mil, soğuk kare, soğuk lama ve imalat çeliği temel ürünlerimizdir. Bunlarla beraber talep doğrultusunda her türlü semente çeliği, yay çeliği ve ıslah çeliği türleri stoklarımızda bulundurup, hızlı servis edebilme çabası içerisindeyiz.

Firmamız ISO 9001:2015 Kalite Belgesine sahip bulunmaktadır.

Firmamız yatırımlarına devam etmekte ve yeni teknolojiler sayesinde, Şerit testereler ile günlerce sürecek kesim işlemlerini 3 Adet CNC dairesel elmas uçlu testere sayesinde çok hızlı  ve hassas bir şekilde kesmektedir. Üreticiler için çok önemli olarak kesim için geçecek bekleme sürelerini minimuma indirmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz.

CNC elmas uçlu testerelerimiz dışında da , Şerit testerelerimiz ile 550mm çapa kadar kesim hizmetimiz mevcuttur. Ayrıca fason kesim hizmeti de vermekteyiz. Bunların dışında ayrıca firmamızda taşlanmış mil üretimi ve pah kırma işlemleri de yapılmaktadır. Transmisyon mili, imalat çeliği vb. bir çok mil çeşidi, taşlanmış mil olarak üretilmeye müsaittir.

Kalite Politikamız

Kalyon Çelik’in Kalite Politikası, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde, ilgili yönetmelik ve kalite normlarına uygun, zamanında ve hatasız ürünler sunmaktır. Bu kapsamda, Kalyon Çelik personelini kalite güvence sistemleri konusunda sürekli olarak eğitmekte, üst düzey teknik ekipmanlar kullanarak üretim ve servis kalitesinde en yüksek seviyeyi yakalamayı hedeflemektedir.

 

Her türlü çelik ihtiyacınız hakkında bilgi almak ve temin etmek için lütfen bizi arayın.
0 850 259 69 09 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

KALYON ÇELİK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.