Bizi Yakından Tanıyın...

Şirketimiz, 20 mart 1998 tarihinde İstanbul Ataşehir’de kurulmuştur. Ağustos 2002 tarihinden itibaren ise DES SANAYI SİTESİ’ nde ki depomuzda, başta makine imalatçıları ve otomotiv sektörüne çalışan yan sanayi olmak üzere, çelik kullanan tüm küçük ve orta boy imalatçılara hizmet vermekte ve devam eden makine yatırımlarımızla hizmetimizi büyütmekteyiz.

Milenyumdan önce başlayan tecrübemizle ve genç kadromuzla müşterilerimizin çelik malzeme ihtiyaçlarını kaliteden taviz vermeden titizlikle karşılamaktayız.

Ø550mm’ye kadar şerit testerelerde, klasik yapılan kesme işlemlerini yapıyor olmakla birlikte, Ø100mm’ye kadar Elmas uçlu dairesel CNC testere ile hızlı ve hassas kesim yapmaktayız.

Otomat çelikleri, parlak soğuk çekilmiş çelik ve transmisyon milleri, taşlanmış çelik miller, soğuk kare ve lamalar ve imalat çelikleri temel ürünlerimizdir. Bunlarla beraber talep doğrultusunda her türlü semente ve ıslah çeliklerini stoklarımızda bulundurup, hızlı servis edebilme çabası içerisindeyiz.

Firmamız ISO 9001:2015 Kalite Belgesine sahip bulunmaktadır.

Kalite Politikamız

Kalyon Çelik’in Kalite Politikası, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde, ilgili yönetmelik ve kalite normlarına uygun, zamanında ve hatasız ürünler sunmaktır. Bu kapsamda, Kalyon Çelik personelini kalite güvence sistemleri konusunda sürekli olarak eğitmekte, üst düzey teknik ekipmanlar kullanarak üretim ve servis kalitesinde en yüksek seviyeyi yakalamayı hedeflemektedir.

 

Stok Durumu ve çelikle ilgili her konuda, en doğru bilgilere sahip olmak için, lütfen bizi arayın.
0216 420 01 09 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

KALYON ÇELİK DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.